AktualnościPolska

Piąta edycja konferencji „Śląska Jesień Pneumonologiczna” – spotkanie ekspertów

W nawiązaniu do bogatej tradycji i znaczenia spotkań specjalistów z dziedziny chorób układu oddechowego, z ogromną satysfakcją informujemy o powrocie jednego z najbardziej prestiżowych wydarzeń – konferencji „Śląska Jesień Pneumonologiczna”. Ta wyjątkowa konferencja, odbędzie się w ostatnią sobotę listopada, 25 dnia miesiąca, w auli im. prof. Witolda Zahorskiego, Wydziału Nauk Medycznych Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach.

Merytoryczne spotkanie specjalistów
Konferencja ta jest w szczególności skierowana do lekarzy pneumonologów, internistów, alergologów, lekarzy rodzinnych oraz innych specjalistów zainteresowanych najnowszymi osiągnięciami w dziedzinie chorób układu oddechowego. W tym roku program wydarzenia został wzbogacony o tematy szczególnie istotne z punktu widzenia praktyki klinicznej, co gwarantuje uczestnikom dostęp do aktualnej i aplikatywnej wiedzy.

Program konferencji został starannie przygotowany, aby zaprezentować uczestnikom najbardziej aktualne i praktyczne informacje. Wśród zaproszonych prelegentów znajdują się eksperci o międzynarodowej renomie, którzy podzielą się swoim doświadczeniem i nowatorskimi podejściami do leczenia i diagnostyki w pulmonologii. Uczestnicy będą mieli okazję do uczestniczenia w dyskusjach na tematy takie jak praktyczne aspekty diagnostyki, zakażenia RSV u dorosłych czy nowoczesne metody leczenia POChP.

Konferencja odbędzie się  w Katowicach. Dla zainteresowanych udziałem w konferencji organizatorzy przewidzieli możliwość rejestracji poprzez stronę internetową. Link do bezpłatnej rejestracji: https://slaskajesien.grupaconway.pl/rejestracja

Piąta edycja konferencji „Śląska Jesień Pneumonologiczna” zapowiada się jako niezwykle ważne wydarzenie w kalendarzu medycznym, szczególnie w kontekście ostatnich wyzwań związanych z pandemią. Jest to doskonała okazja dla specjalistów z różnych dziedzin medycyny do poszerzenia swoich kompetencji i podjęcia wartościowej dyskusji o przyszłości pulmonologii.

Tagi

Tygodnik Medyczny

Zdrowie, system ochrony zdrowia, opieka farmaceutyczna, farmacja, polityka lekowa, żywienie, służba zdrowia - portal medyczny

Najnowsze artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button
Close