Koronawirus - odwoływane imprezy

XXII Inżynierskie Targi Pracy – odwołane

XXII Inżynierskie Targi Pracy, które miały odbyć się w dniu jutrzejszym zostały odwołane.

sytuacja rozprzestrzeniania się koronawirusa SARS-CoV-2 w ostatnich godzinach zmieniła się diametralnie. Jak Państwo wiedzą, nasza organizacja od 21 lat niezmiennie organizuje Inżynierskie Targi Pracy, które są znane przede wszystkim z profesjonalnego podejścia do przedstawicieli oraz wysokiej frekwencji studentów. W związku z zaistniałą sytuacją jakość wydarzenia najprawdopodobniej znacznie by się obniżyła.

Ostatnia konferencja Premiera Mateusza Morawieckiego oraz Ministra Zdrowia Łukasza Szumowskiego, rozporządzenie Głównego Inspektora Sanitarnego, a także Stanowisko Rektorów Szkół Wyższych Krakowa rekomenduje odwołanie wszystkich wydarzeń powyżej 1000 osób. W związku z tym, dbając o bezpieczeństwo naszych wystawców oraz uczestników targów pracy, w porozumieniu z Zarządem BEST AGH Kraków, chcemy Państwa poinformować, że XXII edycja Inżynierskich Targów Pracy, które miały się odbyć 11 marca – została odwołana.

Zdajemy sobie sprawę, że informacja o odwołaniu targów jest podana dość późno, jednak nie spodziewaliśmy się takiego szybkiego tempa rozprzestrzenia się SARS-CoV-2.

Wiemy, że wielu z Państwa wykazało zainteresowanie uczestnictwem w targach w przypadku przeniesienia daty. Zapewniamy, że robimy wszystko, aby znaleźć odpowiedni termin przełożenia targów, aby był zadowalający dla wystawców jak i uczestników.

Tagi

Tygodnik Medyczny

Zdrowie, system ochrony zdrowia, opieka farmaceutyczna, farmacja, polityka lekowa, żywienie, służba zdrowia - portal medyczny

Najnowsze artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button
Close